VELIKONOČNÍ MALLORCA 2023 

FOTOGALERIE

Tak a už je to minulost... Bezpochyby největší, nejdelší 9-ti denní tréninkové klání, které bylo pro všechny zúčastněné velkou výzvou.

✅ 7 letů ze 3 zemí

✅ 92 účastníků 1 černý pasažér

✅ 51 hráčů a 10 trenérů,

✅ tréninky ve dvou jazycích

✅ 8-12 kurtů stále plných

✅ 495 hodin odehraných a odmakaných na kurtu

✅ desítky hodin kondice

✅ nepočitatelně transférů

Neuvěřitelné se stalo skutečností a všichni přihlášení dorazili a poctivě odmakali celé soustředění, které díky naplánované každé minutě rozvrhu hráčů v tabulkách Martina Dzúra, které plánoval hodiny a hodiny, skvělé práci trenérů a v neposlední řadě i perfektní spolupráci samotných hráčů, dopadlo na výbornou. Hráči odehráli a promakali celkem 495h na kurtu a desítky hodin na kondicích. Nebrblali, makali, poslouchali. Doktor Jiří Šlédr nám vnesl nezapomenutelného psychologického ducha, osvětlil mnohé zákoutí hráčům i rodičům a díky jeho práci celé soustředění bylo opět o level výše.V nařízených dvou půl dnech volna děti nechtěly zahálet a chtěly pořád hrát, bez pohybu bychom je asi neudrželi a tak zájem o Rafa Nadal akademii jsme uvítali a zorganizovali narychlo neplánovaný výlet. A jiskry v unavených očích dětí, že jsou sice znaveni, ale nechtějí domů, jsou pro nás hnacím motorem to příště udělat zase o fous lepší. Těšíme se už na vás na další soustředko na kterém se sejdeme opět v období podzimních práznin 21.10.-28.10.2023 a tentokráte ve známém hotelu Diamant v městečku Cala Ratjada jako v říjnu 2022.Děkujeme celému týmu a vám všem, protože bez vás by to nikdy nebylo takové jaké to je .

Všem moc děkujeme, že jste byli s námi, protože bez vás by to nebylo takové jaké to je. Moc se těšíme na podzim 2023, jste skvělí 👍

LTC Houštka - tenisový klub