VELIKONOČNÍ MALLORCA 2024

Během 9 dnů hráči intenzivně trénovali pro přípravu na mistrovská utkání a letní sezónu. Tréninky byly náročné a  připravené včetně profesionálně vedené kondice tak, aby vedly ke zlepšení hráčů tenisově i kondičně. Děkujeme trenérům, hráčům a všem ostatním  za jejich tvrdou práci a odhodlání během celé doby soustředění. 

Jarní Mallorca 2024 v číslech:

✅ 97 účastníků 

✅ 47 hráčů a 10 trenérů

✅ tréninky ve dvou jazycích

✅ 10 kurtů stále plných

✅ denně pro rodiče padelové kurty 

✅ 480 hodin odehraných a odmakaných na kurtu

✅ desítky hodin profesionálně  vedené kondice skládané

Na jarním soustředění se přihlásilo 97 účastníků (včetně rodičů) z našeho klubu a i klubů z celé ČR. Daří se nám propojit závodní a výkonnostní hráče z ostatních klubů pro kvalitní sparing a trénink všech věkových kategorií. Od příjezdu nám přálo počasí, které bylo první čtyři dny kolem 16-18 stupňů, další dny už vyloženě letní. Jediné co na Mallorce je pro nás nestandardní, je vítr, ale i s větrem se naši účastníci dokázali poprat. Jedním slovem pecka. Soustředění nám každý den pečlivě plánoval Martin Dzúr, aby žádná minutka nepřišla na zmar, ale aby plán byl sestaven tak, že nás celý náročný program bude bavit a posune hranici našich herních, fyzických i psychických možností zase o kousek dál. Nově se plánoval den i rodičům, kteří měli naplánování padel a tenis a jedno odpoledne jsme měli výlet do Rafa Nadal akademie. Všichni jsme si program na Mallorce skvěle užili, poslední den byly turnájky, večer vyhlášení a velká narozeninová oslava těch co měli narozeniny. Závěrečné dopoledne bylo ve světle oblíbených deblů velkých s malými a odpoledne jsme se doslova váleli na pláži a užívali poslední minuty než nás v 17 hodin naloží autobus , odveze na letiště a Mallorca bude už jen další krásnou vzpomínkou. V Praze přistáváme v neděli  o půlnoci a loučíme se.

Všem moc děkujeme, že jste byli s námi, protože bez vás by to nebylo takové jaké to je. Už se těšíme na podzim 2024 opět v plné polní 👍

LTC Houštka - tenisový klub